Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz Corsa02 #2540 üzenetére

    Az értesítéskategóriákat ki lehet kapcsolni

    Black83

    P30 után nálam 0,5...1 nappal hosszabb üzemidő (2,5 nap átlagban)
    S23 ugyan gyorsabb, de számomra ez nem releváns ezért a Teljesítményprofilt energiatakarékosra is állítottam. Nem döcög, nem gondolkodik, teszi a dolgát.

    Yettel és Telekom duál SIM kártyával használva nem találkoztam hangminőségi problémával egyik szolgáltató irányában sem, ILO csc-vel a hívásokat is rendben rögzíti, de elvileg wifi hívásokat nem képes felvenni (mondjuk P30 ezt megoldotta), így a VoWifi ki is van kapcsolva emiatt, de térerő hiány híján talán ennek amúgy sincs nálam jelentősége. P30-hoz hasonlóak a térerő vételi értékei S23-al is.

    Gesztusvezérlést szokni kell pl. Excel táblában sorok oldalra szkrollozása közben többször sikerült bezárni a megnyitott táblát, háttérben futó alkalmazáslista megnyitásánál picit többet kell várni, különben csak az aktuális alkalmazást dobja be háttérbe.
    Éppen folyó hívásnál picit szórakozni kell vele, ha a telefonon meg akarsz közben nézni valamit, hogy bedobja a nyitási lehetőséget, ezt még nem szoktam/tanultam meg egyelőre :B

    Gyári smart tokkal vastagabb, mint a P30 hasonló elvű smart tokkal használva (kb. az S23 tok fedlapjának vastagságával ~3mm).
    A krém színű tok marhára koszolódik, egyelőre nem tudom mivel tisztogassam hosszabb távon, de heti rendszerességű tisztítást igényel.

    Üveget még nem raktam fel rá (ez úton is elnézést attól aki kért a használatáról visszajelzést, előbb-utóbb felkerül majd, akkor írok róla tapasztalatot), mert okostok véd így is.

    Ujjlenyomattal fél sec alatt old és meglepő, de nem szokása téveszteni. Van mikor éppen csak hozzáérintem (és nem is tartom rajta az ujjam) oldja a telefon akkor is...persze csak előzőleg felvitt ujjal :DDD

    Gyári launcher meglepően jól használható, mindent be tudtam rajta állítani amit korábban megszoktam, hyperion/smart/nova csak kipróbálás erejéig volt használatban

    Gyári tárcsázó már használható kategória, de még mindig erős hiányosságai vannak kényelmi megjelenítés és testreszabhatóság szempontjából.

    SMS kezelésnél viszont a fizetős Textra-ról váltottam az Üzenetek alkalmazásra, teljesen korrektül kezeli ez is az ékezetes karaktereket és a hívóazonosító működése adott annyi kényelmi pluszt, hogy inkább ezt használjam

    Gyengébb tavaszi napsütésben is hamar odavágja a 100%-os fényerőt, ezt azért kézzel szabályozni illik, egyébként pedig rendben látható, olvasható a tartalom.

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák