Hirdetés

Aktív témák

  • Bodoo

    tag

    utánaolvasgattam ennek az extrém merülés melegedés, stb problémának és egyértelműen a KE2 nevű ROMnak a bűne. Itt [link] írják a laggoló főképernyőt, lapozáskor én is tapasztalom néha, azonban a leírás alapján a lagg, a battery drain hiba, és feltételezem a melegedés is megszűnik a KE7-es ROM-mal, sőt a Quadrant-os teszt alapján a telefonteljesítmény is ugrásszerűen megnő.(máshol is írják ezt) Szinte biztos, hogy KE2-ben valamilyen CPU/GPU kezelési hiba van. Elképzelhetőnek tartom, hogy akinek megsárgult a képernyője az is attól lehetett hogy hátulról 50-60 Celsiussal van fűtve panel és nem bírta.. Korábbi kommentre válaszolva még nem vagyok túl 20-30 feltöltési perióduson, de ha a hiba szoftveres akkor max az fog változni, hogy 2-3 hónap múlva kihal az akksi. Jövőhetet végigmelózom, nem lesz szabadidőm, addig figyelem még a melegedést, de utána akkor irány a szervíz...ha csak nem lesz valamilyen házi garanciális megoldás addig.

    ha valaki tudna segíteni értelmezni a link-ben lévő szöveget, megköszönném! ->> Kösziii!!

    [ Szerkesztve ]

    POCO F2 Pro 256 GB - Phantom White

Aktív témák