Hirdetés

Aktív témák

  • samui

    csendes tag

    [Modem] XXKL1
    Nálam ez az első modem ami egyértelmű javulást hozott. :C Talán, talán, mintha nélkül…. :U
    A wifi jobb lett, de a térerő sokkal jobb! A tanyámon eddig bármelyik modemet próbáltam mindegyiknél voltak vak foltok a területen ahol megszakadt a kapcsolat!!!
    0-a térerő, de alapjáraton is 1-2 és 2-3 egység között ugrálva méterenként változva!
    Most 2. nap voltam kint a tanyán és telefonáltam is közben!

    A mobil szerint a legrosszabb helyen is 2-3 egység és van 4-es is. Nem ugrálnak össze vissza a kijelzőn az egységek stabil három az alap, néha kettesre ugorva néha négyesre!

    Telefonálás közben végig érthető volt a beszélgetés azokon a pontokon is ahol eddig megszakadt vagy legalábbis szakadozott a vonal és gyorsan keresni kelet egy jobb pozíciót, így van ez már 5 éve telefon típusától független kérem szépen, a tegnapi napig!!!

    A KL1-es modemmel kihangosítva bejártam a telkem eddigi legrosszabb helyeit és végig tökéletes volt a kommunikáció!

    Az internetet nem próbáltam, az mindenhol rossz volt főleg ott ahol le lehet ülni! Majd holnap, ha lesz, időm letesztelem azt is!
    Szóval BEST [Modem] XXKL1 :R , ha csak a telenor nem épített egy új adótornyot a közelemben és pont tegnap üzemelték be! :))

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák