Hirdetés

Aktív témák

  • solarenqu

    csendes tag

    sziasztok,

    segitseget szeretnek kerni, van egy kis gond :(
    nyaralni voltam es a telefonom megnezte kozelebrrol a foldkozi tengert. kikapcsoltam egybol, aksi ki... 4 napig nem csinaltam vele semmit, utana bekapcsoltam, mukodott de furcsan (kiirta hogy tulmeleg az aksi es hogy a toltes megszaktiva, meg egy erintest duplan erzekel es nagyon brutalisan belassult.) akkor kifujattuk suritett levegovel, utana 2 napig megint pihi, utana bekapcsoltam es csodak csodajara tok rendesen mukodott, minden funkcio ugy ahogy kell... csak le volt nullazva rajta minden, total gyarira, aztan utana ket napig ment, es most megint szar lett...

    igazabol csak ilyen otletekre lennek kivancsi hogy ha egyszer a beazas utan ment normalisan akkor nemlehet hogy csak valami szoftverespara van vele?? illetve, hogy ha beviszem igy egy szerivzbe egybollevagjak hogy beazott?? mert most is mukodik tudok telefonalni, megkapom az sms-t betudom kapcsolni a wifit, home gomb mukszik, hangerogomb mukszik kijelzo hibatlan, kamera megy, viszont ha egy ikonra ranyomok, akkor dupla klikknek erzekeli, es nagyon nagyon be van lassulva, de az is erdekes hogy nekem ilyen koddal lehet feloldani a kepernyo zarat, azon a screenen erzekeli rendesen normalisan, a nyomkodast csak utana nem :(

    bocs hogy ilyen hosszu meg nem vag gondolom temaban, de itt eddig mindig kaptam segitseget, gondoltam megprobalok ilyen temavalkapcs is.

    koszonom elore is!!

Aktív témák