Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz nggabi #96199 üzenetére

    "g512-re?"
    :K
    Rendszeren sokat nem gyorsít már a RAD0, így jó ahogy van szvsz.
    Ennek ellenére én is RAID0-ban gondolkodom, csak a "tároló" részen két 970 EVO Plus M.2 PCIe-el....
    Videó vágáshoz jól jön ,ha egyidejű tud lenni az írás/olvasás...
    Na ez az ami még várat magára, de a RAM az nagyon kellett, uh. vásárlás után egyből az volt a következő...

    Először elhoztam egy RYZEN-es TUF-ot(8mag 16szál) egy RTX2060-al....3 napon belül visszavittem...
    Hiába most a nagy AMD hype, meg a több mag....szintetikusban tényleg kifújja az orrát az intelnek, meg talán játékban is, de vágó progikkal amikkel dolgozom nagyon nem volt jóban...
    Uh. el kellet engednem az e-penis érzést, és becseréltem kevesebb magra, "butább" VGA-ra...
    De ezzel gond nélkül vágom a 4K videókat, míg, az AMD-vel szopás volt...

    Az intellel mostanra boldogság van... :K
    Talán nem véletlen kerül forintra pontosan ugyanannyiba mindkettő...
    CSak van amiben ez jobb, van amiben a másik...a uSER majd eldönti mi kell neki...

    #96200nggabi:
    Nem ez az az,,én 512LU-t vettem, 1660TI-vel...430.000.-
    beleraktam némi kp.-t, a többit meg 0%THM-re 10 hónap alatt....igy nem fájt annyira...
    izgalom nincs, mert a "kismalacból" meg tudtam volna venni, de minek adjam ki egyszerre, ha havonta alig érezhetően ki tudom köhögni :U így nem fogyott le a malacka, és én sem kaptam infarktust, amikor ki kellet fizetni...
    Két héttel később meg drágább volt blackfrady-ban :DDD :C uh. még az sem idegesített :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák