Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    JA,,és a tűzoltók vágják ki azt a rohadékot a kocsijából, amelyik kitalálta az új fizetős útszakaszokat...(M0)
    HOgy szakadt volna az @nyjába a feje,,és közben sz@rt volna sünt a fájdalomtól... :((( :(((
    MIt kacskaringóztam én ma azért hogy kikerüljem az eddig megszokott, de mostanra fizetőssé vált szakaszokat...
    A "Nemzeti mobilfizetési rendszer" nevű alkalmazés meg persze hogy nem frissült még ,, hogy odaadjam az 5000 forintot a rohadékoknak, hogy költsék gyógyszerre...

    Persze biztso lehet online fizetni valahol...de egyrészt, tegnap éjjel egykor már semmi kedvem ne, volt keresgetni,,
    másrészt van ez a kbsztt alkalmazás...amire már eleve tölöttem fel lóvét, a parkolásokhoz...és "Nemzeti",,akkor meg a kurv@anyjukért nem tudják frissíteni...

    vááááááááőrjöngés......fizetősM0akurv@anyátokat....m2,váci út olyan forgalom mint már nagyon rég nem volt...gondolom mindenki próbálta megúszni a fizetős szakaszokat...
    Szégyen ez az ország,,,b+ M0 Bp elkerülő,,,,hogy kiszorítsuk az autókat Pestről,,,"önöknek,önökért, az önök pénzéből",,most meg rávernek egy útdíjjat....
    Addig leszartam amig nem szembesültem vele....de ma nagyon csúnya dolgokat gondoltam az anyjáról annak aki ezt kitalálta.... :((( :(((

Új hozzászólás Aktív témák