Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kutkut

    addikt

    válasz r4z #42077 üzenetére

    Én meg meghallgattam pár Disturbed albumot... :) Egész jó - lenne... A 5FDP-nak köszönhetően kezdem megszeretni a metált... :D Szóval visszatérve a Disturbedre, maga a zene, a hangszerek jók, de az énekes teljesen elrontja az összképet. :( Egy az, hogy az énekes hangszíne sem tetszik igazán, de ami még fájóbb, hogy az a dallam, amit énekel, egyáltalán nem illik a számokhoz... Egy csomó fölösleges hajlítás, és még véletlenül sem akar épp olyan hangon énekelni, ami összhangban lenne a zene többi részével. Illetve de, kb mindegyik szám végénél az utolsó refrén végére azt énekli, amit "kell", ami illik pl a gitár aktuális akkordjához... Szóval látszik, hogy ez direkt ilyen, de nekem ez valahogy nem gyere be. OK, hogy valahogy le kell zárni egy számot, valamiben változtatni kell a addigiakhoz képest, de szerintem nem így, hogy a szám első 95%-át elcsesszük. Ráadásul az, hogy mindegyik számban ezt csinálják... :( 3-4 albumot, de olyan érzésem volt, hogy 1 számot hallgattam meg 30-szor. :/

    Meizu MX3 32GB

Új hozzászólás Aktív témák