Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AthlonXP

    őstag

    válasz Bencom ™ #3942 üzenetére

    Vannak benne ilyen érdekes dolgok. Ha épp nem téved arra az ember véletlenül, akkor soha találná meg azokat a rejtett dolgokat. Én úgy fedeztem fel azt az illetőt, hogy pont abba az épületbe futottam be ( hírtelen nem tudtam merre menni ), mert egy csapat kis patkány vagy mi, űldözött. Teljesen körbe vettek és már csak arra tudtam futni. Felszaladtam a legfelső szintre gondoltam, oda úgy se jönnek fel azok a kis dögök... Egy darabig ott futkároztak lent a kapunál ( én az erkélyről figyeltem őket ), majd miután megunták a dolgot, feljöttek utánam a lépcsőn. :Y Úgy megilyedtem, majd leestem az erkélyről ( meg a székemből a gép előtt ). teljesen váratlanul ért a dolog, mert én a lentieket figyeltem, azok meg mögém lopakodtak. Én meg ott voltam a kis erkélyen, sehova nem tudtam menni, ők meg csak jöttek folyamatosan, mintha muszály lett volna. :W Aztán mikor nagynehezen átverekedtem magam rajtuk, akkor nézelődtem egy kicsit az épületben és úgy találtam meg az embert a földön fekve. Miután segítettem neki, nekem is meg kellett küzdenem a vérszívóval. Érdekes módon az a szemét csak engem támadot, a másik embert akit megmentettem, nem bántotta. Simán hagyta elmenekűlni. :F

Új hozzászólás Aktív témák