Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AthlonXP

    őstag

    Újra elmentem az erőműbe. Szétlőttem abban a bizonyos teremben a zöld "izéket", majd nem fogadtam el a hologramm ajánlatát. Végigmentem az összes teleperton, miután a kirakott a szarkofág alól az ipse. Végre megtaláltam az un. "főellent" is: egy ilyen "magához szívó" sz@r volt az. Lőttem mindennel ( még a minigunnal is 1000-rel ), de teljesen hidegen hagyta a dolog. :(( Már kezdtem feladni, mikor eszembe jutott, hogy van nálam néhány artifact is. :) figyeltem, hogy milyen útvonalon járkál oda-vissza a torony mellett, majd amikor nem figyelt, gyorsan leraktam neki egy tűzgolyót ( hagy égjen ;] ) ! Ezután természetesen esze ágában sem volt, hogy újra arra menjen, inkább kikerűlte a szemét!! :W Viszont észrevettem, hogy néha letérdel és mint megannyi hívő Muzulmán, el kezd hajlongani, ilyenkor bármit csinálhatunk vele, nem fog reagálni... :F Gyorsan előkaptam a zsákból egy gravit majd hozzávágtam és mikor a gravi elkészűlt, az simán elintézte... LOL :DD Visszafelé meg találtam egy működő BTR-t is. Ott van az ajtó közelében balra, ahol kezdjük a pályát. Ki az ajtón, elmész balra és előre a betonkerítés mentén, könnyű megtalálni, világítanak a lámpái is. ( ennek ellenére én is csak most vettem észre, pedig egy csomószor elmentem mellette, ráadásúl nem is először járok ezen a pályán... :B :)) )

Új hozzászólás Aktív témák