Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AthlonXP

    őstag

    Na most jöttem a zónából, kissé felidegelt.. :W Miután elkezdtem játszani jött egy ilyen "radioaktiv" vihar. Basszus, pedig éppen "artifact" vadászaton voltam. Bementem az egyik nagy épületbe ( Agropon területén vagyok ) azzal a szándékkal, hogy majd kivárom ott a vihar végét. Mivel már rég aludtam, lefeküdtem egy 5 órára. Felkeltem és még mindíg tartott a vihar. Mondom, jól van akkor megint alszok. Kb 20-25 órát aludtam ( mert mindíg meg kellett ismételnem ), de csak nem akart elmúlni. Aztán az egyik ébredésemkor úgy tűnt, már vége. Volt öröm, bódottá..., mentem ki az épületből, erre megint jött egy vihar. ÁÁÁ :W :W na itt lett elegem belőle, mentés nékül kiléptem. Szerencsére az első vihar előtt mentettem pár perccel. Amúgy most, hogy másodjára kezdtem neki az OL-nak, sokkal több vihar van benne. Amikor először játszottam, akkor összesen 2 volt, de ez most már vagy a 4-5. volt. Még csak azt az "agyat" kapcsoltam ki, tehát még hátravan az antenna, meg a város és az erőmű.. :O Mi jön még?! :( :D

Új hozzászólás Aktív témák