Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sensut

    őstag

    válasz shield #21 üzenetére

    25 játékbeli nap, kereken 24 valós óra kellett ahhoz, hogy befejezzem a játékot. Nem egy hosszú játék, bár a roham előtt még kimehettem volna a pályákra gyűjtögetni, de már nem adott konkrét küldetéseket, úgyhogy behatoltunk az erőműbe és kiderítettük a nagy igazságot. Nagyon jó a sztori, jól meg van csavarva főleg a vége, már csak ezért is érdemes végig vinni. Egyáltalán nem nehéz játék, mint ahogy vártam volna az elején, kényelmesen végig lehet haladni rajta mindenféle erőfeszítés nélkül. Talán hátránya, hogy miután kiépítetted a bázist, szinte semmire sincs szükséged az ételen és némi lőszeren kívül. Ez a rész ott megáll amint a társaidat felfegyverezted és megépítettél minden szükséges berendezést. Tonnaszám gyűjtöttem össze a kacatokat és tároltam tiszta fölöslegesen, mint a végén kiderült.

    Nem hajtottam sci-fi fegyverekre, csak a hagyományosokkal mentem végig, de nem is volt szükség egyébre. Teljesen felfejlesztettem minden képességemet és így már gyaloggalopp volt a vége. Ennek a játéknak az ereje a saját döntéseidben rejlik, mert elég sok kimenetele lehet a dolgoknak a döntéseidből kifolyólag. Természetesen ez a végigjátszásom csak a bemelegítő volt könnyű szinten, most jön egy rendes roham teljesen más döntésekkel - lássuk az hova vezet majd. Nekem teljes mértékben bejött a játék (mint már mondtam), 10-esből úgy 9. De jelzem, én nem vagyok híve az ultragyors háborúzásnak, szeretem ha az eszemet is kell használnom, és ha lehet, akkor csak azt kelljen használnom és nyugisan. Nos, ez egy olyan játék. Egyszer sem állt le vagy dobott ki, szépen futott végig nálam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák