Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 4264adam

    veterán

    válasz Intruder2k5 #29875 üzenetére

    meglett a bűnös?!. Vissza szereztem a router feletti irányitást, frissítettem a gyári legújabb nem beta firmware-re. Okés nézzük meg mi a helyzet a régi modem(Dlink 360R) + D1 router használattal. Vaj sima minden, nem ugrál semmi sebesség, fixen tölt minden használható.

    Oké akkor próbáljuk az új modemet(321B Z1) +D1 routert. Vezetékről betanítom a modemet (321B) van vezetékes internet,juhé.
    Össze kötöm a routerrel majd jöhet az ASUS weboldalas tanítás.
    Felhasználónév jelszó begépelés majd internet csatlakozás ellenőrzése "időtullépés miatt megszakítva" 5x próbáltam. Na várjunk csak... Lehet ezzel lesz a gond!
    vissza a régi Modem ( 360R) ismét van vezetékes és Wifi (D1) net.

    Remélem nem lett kesze kusza az írásom és érthető, hogy 3x próbálkozás alatt én az új Dlink 321B-t találom vétkesnek.

    Jelenleg is :

    Modem: Dlink 360R
    router: ASUS RT-N12-D1 -

    Max:50 kapcsolat, 1.8mb/s helyett 1mb-ra be lőve a maximális letöltés. Az eddigi jó: 700-1100kb/s helyett simább 950-1080kb/s-et látok foly(U)amatosan.(/U) Megszűnik látszik a 128kb/s és 780ms PING

    - van használatban és letöltés közben is 25ms ping. Lehet gariztatni vagy valamivel fussak még 1 kört?
    -Csak mert nem tudom személyesen Pestre vinni, biztosra akarok menni nehogy 2x2540Ft-ot fizessek(vidék - garancia futár) mert semmi baja. 10 perce csak ámulok és bámulok hogy végre ismét jó minden

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák