Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V.Stryker

    nagyúr

    válasz v.attis #1584 üzenetére

    Ne ess abba a hibába, mint a villanyszerelők többike. K.rvára fel tudtam b.szni magam rajtuk, mert mindig elmentek egy céghez, megtanultak egy rendszert - többnyire paradoxot vagy dsc-t és többnyire azon belül is csak 1 vagy max 2 típust - aztán ezen kívül fogalmatlanok voltak, de legalább, mindent, amit nem ismertek, leszaroztak. Holott nem volt szarabb, csak nem ismerték.

    Én azt gondolom, hogy sok esetben maga az igény dönt és az ár. Van amikor az ár miatt simán mi is visszanyúltunk a Paradoxhoz. Vagy leginkább akkor, ha az ügyfélnek volt már egy Paradox rendszere, akkor nem akartuk, hogy még egy rendszert megtanuljon, ő sem akarta...

    Szóval a márkában az igény dönt. Ha rám van bízva, akkor Satel. Mert telepítői szempontból nekem az a könnyebb. De lehet ,hogy ez a megközelítés sem a legjobb. :DDD

    Amúgy egy kunszt, amit tud pl egy integra... be tudod állítani az ellenállás értéket. Pl. ha lecseréled a meglévő akármit Satelre, nem kell átkötni és ellenállásokat cserélni, hanem csak megadod az ellenállások értékét és megy. Igaz. Tavaly év elején csak a központon tudta, a bővítőn nem...de akkor is. Én használtam már.

    És akkor még nem mondtam, hogy annó Pima rendszeren szocializálódtam. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

Új hozzászólás Aktív témák