Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Rider74 #22584 üzenetére

    Azonos hűtőm van FX-el. A gyári ventilátor lehet kevés, de próbálni kellhet.
    Egy hasonló designú, 14 vagy 12-es venti ami nagyobb fordulatra (légszállításra) képes lehet eléggé teheti.. persze, cserébe lehet a hang növekszik. Nekem pl. ez van rajta a gyári helyett: [link]
    A hangja kb addig van csak rendben amíg a fordulatszám azonos a gyári ventivel.. onnantól mintha egy repülőgép szállna fel épp... bár igaz, akkor hűt.. még az FX-em is letudta hűteni 4.6Ghz-en igen magas feszültség mellett is (más kérdés, hogy sehogy se volt stabilizálható mert "szar" az én példányom és fal van 4.4nél.. 70C felé nem ment 4.6Ghz, 1.6V esetén amikor a TY-143-mas hűtő 100%on pörgött... konnektoron olyan 380-400W-körül volt akkor a gép IBT-teszten.. ami alapján a CPU bőven 300W körül/felett ehetett).. ami biztos, kizárt, hogy a TY-143 hűtő 45 dB(A) legyen (maximum ha 1 méternél nagyobb távolságból mérik.. nekem mivel a lábamnál van, kellemetlen tud lenni).

    mondjuk az igazsághoz hozzátartozik még valami, Fanduck-al használom, így a meleg nagyja egyből kimegy a házból (a képen a ház nyitott, de csak azért mert nincsenek a helyére rakva a takarok. Hétköznapi használatban le vannak zárva, így ott nem szellőzik): [kép]

    [ Szerkesztve ]

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák