Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szoke1982

    senior tag

    válasz Xaels #180 üzenetére

    Ezt jó tudni!
    Köszönöm szépen az infót! :R
    Este néztem, (YouTube) meg itt is elölről olvasom a fórumot is (annyira nincs sok hsz sajnos.)
    Többieknek pedig :
    Lényeg.. nem is tudtam, hogy van ennyi rejtett class :Y(de nem akarok nagyon spoilerezni magamnak, igyis már többet láttam amit kellet volna.. ) nem semmi, így csak pislogtam melyik lenne nekem a legjobb rejtett class. 🤪

    De ez a Ritualist nagyon bejövős lesz úgy nézem, na azt majd bekell szereznem meg az Archon-t is, jól néz ki!

    Ha jól tudom ez már dlc-vel együtt jött ki?
    Most a story-t nyomom, az után majd beadja a dlc - t is gondolom?
    Vagy majd a map-on majd jelzi esteleg?

    Vagy azt másik menüből kell indítani azt hiszem olvastam itt, valaki kérdezte már..🤔

    Amúgy nálam kimaradt az első rész is (lehet majd pótolom később) de ez jobban tetszett, a grafika, a hangulat, stb.. végett.) le is szedtem az első részt, és utána vettem meg ezt a remekművet, és nem is csalódtam benne! (sőt jobb mint vártam)

    Nagyon beszippantott eddig a game! (szerintem sokkal többet érdemelne ez a játék, mint amit kapott eddig!) Mint hírnév ügyileg és hype ügyileg is!

    Én is csak úgy olvasgattam, hogy tök jó játék stb, és akciósan megeri nagyon, meg souls alapokkal kreált lövöldözős akció játék stb.. )
    Sokkal többet adott eddig, mint más játék a töredék pénzéért kb..
    Mások példát vehetnének tőlük mit adtak ennyi pénzért és más meg mit ad dupla vagy 3x áron a semmit kb..
    Le a kalappal a fejlesztők előtt! :R

    És akkor még lesz még 2 dlc-is idén.. Királyság!

    Amúgy pont most találtam egy rejtvényt, gondolom majd valahova felhasználhatom majd..
    A liftet gondoltam fel engedem, és lenn leugrom (aknába) hátha le lehet erre látom vannak rajta jelzések az oldalán mikor felment a lift.. gondolom majd valahova ezt megkell jegyeznem?
    És ez lesz a kulcs a rejtvényhez? 🤔
    Nekem eddig nagyon bejövős a cucc, csak még sok mindenre ra kell jönnöm!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák