Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz junior11 #2277 üzenetére

    Szia, a Xiaomi shopos Zsolti általi "hogy reklámmentesítsük a Xiaomi telefonokat" videó alapján beállítottam mindent és tényleg sok reklám eltűnt vagy nem jelenik meg de ha csinálok egy TISZTÍTÁST akkor miután lefutott feljön egy teljes képernyős reklám (most valami casinót reklámoz) és az egyik sarkában visszaszámlálás és ha lefut akkor jelenik csak meg a bezárást lehetővé tevő X persze én simán bezárom enélkül, de zavaró.

    AdGuard DNS-el ez nincs. Vagy a ZEDGE nevű csengőhangot és háttérképet letöltő alkalmazás pár megnézett kép vagy csengőhang után bedob egy visszaszámlálós reklámot ez sincs már ha van Adguard DNS.
    Van egy "AKCIÓK" nevű app amiben egy csomó bolt (pl. Lidl, Penny, Real, Privát stb.) újságja elérhető ott az újságok lapozgatásakor alul van egy vékony sávban reklám - nem zavaróan amúgy - de ez sincs amikor AdGuard DNS-t használok.

    A böngészőre hogy mennyire hat nem tudom, mert Firefox-ot használok Ublock Origin-nel ami ugye a böngészőben is szűri a reklámot.

Új hozzászólás Aktív témák