Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • liszi70

    nagyúr

    válasz liszi70 #2153 üzenetére

    Ahogy ígértem, próbálgattam, kóstolgattam a reklámblokkoló nélküli életet. :)
    Több mint két hónapja nem használtam. Arra jutottam, hogy van élet nélküle, bizonyos hibák nem jelentkeznek azóta. Persze nem kellemes a kukikat, meg más felugró ablakokat, reklámokat rendre kiikszelgetni, de megszokható, annyira nem vészes. Legalább biztos lehetek benne, hogy ha valami anomália van, az nem attól van. Nem is nagyon fordul elő hiba, némely weboldalak sem kérik tőlem, hogy kapcsoljam ki a reklámblokkolót, mert a reklámból élnek. :) Egyetlen helyen elviselhetetlen a hiánya, az a youtube. Borzasztó idegőrlő a videók előtti, egyre hosszabb reklámvideókat végig várni, meg a videók végén található ajánlók is az idegeimre mennek, ahogy takarják a tartalmat. Úgyhogy visszatettem az uBlock Origin-t, de lekorlátoztam kizárólag a youtube-ra. Most így jól elvagyok. :)

    Kérdés: Nem értem, hogy a kuki-ablakok miért jelennek meg időnként olyan webhelyeken is, amit már régebben megnyitottam, és elfogadtam a sütiket. Nincs beállítva, hogy törölje a kukikat bezárás után. :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák