Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz zsiga667 #3 üzenetére

    m4a, m4b, m4v, mp3, mp4, wma, wmv + az m3u és zpl playlistek

    Végülis ha úgy vesszük, a "populárisabb" cuccok benne vannak, bár azt azért hozzátenném, hogy szerintem a WMP kb. ugyenezeket ismeri alapban.

    Ellenben továbbra sem hiszem, hogy "a helyére kerül", mert 1. elvileg új WMP verziót fejlesztenek a Photon alá 2. nem hiszem, hogy okos húzás lenne a WMP-szinkronizációt Zune-ra áthelyezni...

    Valszeg WMP beépített default lesz, Zune Mobile meg telepíthető extra, esetleg "multimédiás extra".

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

  • Morden24

    nagyúr

    válasz zsiga667 #5 üzenetére

    Ja, videoban nincsen tapasztalatom, Zune lejátszóm meg nincsen, csak a szoftvert használom desktopon, mert tetszik a felépítése, kényelmesnek találom (a legtöbb zeném meg amúgy is CD-ről átrippelt lossless wma, szóval nekem aztán nyolc).

    Amúgy WMP is állandóan konvertálgatni akar, mikor sync-el a Diamondommal, szóval az érzés ismerős :D

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

  • Morden24

    nagyúr

    válasz zsiga667 #7 üzenetére

    Zene terén én mániákusan rendezgetek, és ilyen szempontból a Zune az isten, mert gyönyörűen meg lehet csinálni az albumokat.

    (Playlist nálam úgy zajlik, hogy telefon dokkolóba be, wmp megnyit, file-okat bedobál, playlist szinkronizál, aztán csókolom... csípem, mert magától át is konvertálja a lossless wma-kat - ofkorsz nem bánnám, ha lenne Zune Mobile, mert azzal még egyszerűbb lenne számomra az élet)

    Amúgy a Zune vs. iPod tesztre én is befizetnék, főleg arra, ami utána a cikk tpoikjában zajlana :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

  • Morden24

    nagyúr

    válasz zsiga667 #9 üzenetére

    Az automata-tagger rendszere pl. nagyon gyenge

    Ezzel egyetértek, én elpepecseltem vele egy szép kis időmennyiséget, mire faszányos lett a dolog. Nálam is ki van lőve, mert rendszeresen átrakott borítókat, vagy nem azt szedte le, amit kellett volna.

    Én speckó szeretem a külsejét, bár a Winamp-hoz szokott ismerőseim infartkust kaptak, amikor az én notimon kellett zenéket rakosgatni még nyaralás alatt :D

    Finoman hozzátenném, 1.4-ig katasztrófa volt a Zune, viszont azért szépen beledolgoztak. Ez a mostani 3-as már remek (bár nekem továbbra is bajom van azzal, miszerint a "Songs" oszlopban néha nem akarja kirakni a kis buborékot, ha nem látszik a szám teljes neve a hosszúság miatt, valamint asszem a beállított oszlopméreteket is elfelejti.

    Sectumsempra - For Enemies

  • Morden24

    nagyúr

    válasz zsiga667 #11 üzenetére

    Ühümm, japán és kínai albumokat simán megkavart, de régebbi OST-ket is elbarmolt néha.

    Ami engem zavart, az pont pl. a Queen és Pink Floyd borítók voltak, ahol néha konkrétan szar borítót, néha meg kritikán aluli minőséget nyomott be. Era-t gyakorlatilag nem ismerte, telerakott mindent az Era1 borítójával.
    Rolling Stones-ból rendszeresen az ocsmány amcsi borítók kerültek be, ofkorsz magyarokat, mint Ákos, Unique nem ismert fel, mondjuk ezen nem lepődöm meg. A klasszikusokat gyakran megkeveri előadó zenekar terén (szóval azért nem mindegy no, hogy melyik Négy Évszak :D).

    Amúgy a legtöbbször nekem az volt a bajom, hogy rossz verziójú (pl. Európa/UK vagy Japanese Bonus helyett US Version-t rakott a nyakamba), vagy simán rossz minőségű borítót adott.

    iTunes-t a kezdetek kezdetén használtam, akkor nagyon tetszett, aztán az idők során valahogy "túmáccs" lett belőle (tököm kivolt, hogy minden nyavalyát frissíteni akar, minden lényegesebb update után kaparhatom megint ki a quickstart/start menü/desktop ikonokat, amit persze kérdés nélkül dob fel, a végszó meg a millió évet csúszó Vista-kompatibilis változat volt).

    Hát régebbiek közül az 1.4-el, de inkább a 2.0-val lett fasza a Zune (akkor nyerte el a mostani kinézetét, előtte ilyen volt).

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák