Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dominó85

    veterán

    válasz tibcsi0407 #745 üzenetére

    Első benyomások:

    A rendszert ugyan szoknom kell, de a sebesség nagyon rendben van. Villámgyors az ujjlenyomatolvasó és a reakcióidő is. A gyári tárcsázót tuti le fogom cserélni mert egy fapados gyalázat. Még olyat se lehet beállítani benne, hogy csak a számokkal lévő névjegyeket listázza, illetve honnan vegye a névjegyzéket... A kamera nálam a rossz idő és a beltéri fotózgatás ellenére is pozitív csalódás. Ha értékelnem kéne lazán adnék neki 9/10-et. A samsung isocell optika és a szoftveres oldal is korrekt. A gyári matt fólia a kijelzőn hussanó hangzással de szuper érzékenyen működik. Nagyon bejön. A kijelzője kevésbbé élénk, mint az Mi4i-é, de cserébe a feketéje nagyon ott van. A betekintési szögek bőven megfelelőek, lexarom ha mellettem valaki fakón látja azt. A mü-t és a beállításokat MIUI után újra kell tanulnom. Ami hatalmas plusz pont az a beállítások témázhatósága. Végre FEKETE alapon vannak fehér betűk. Hurrá, nyerünk a fogyasztáson 1%-ot. :K Az Mi Band-em hip-hop felismerte. A két gmail fiókomat is gond nélkül kezeli, illetve a Messengerem is fain. Nagyon boldog vagyok, hogy emellett a teló mellett tettem le a voksom. Ennyi pénzért nagyon szuper!

    * Péter - 06302461862 *

Új hozzászólás Aktív témák