Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KurtCobain

    őstag

    válasz D013 #5010 üzenetére

    Kb. 1 hónapja váltottam NOS-ről AEX-re, akkor minden pattent volt (előtte nem nagyon volt deepsleep AEX-szel). Jött azóta vagy 3 frissítés, az utolsó előttinél nekem is melegedett nagyon, de utána beállt.
    (#5012) kano:
    Ez így nem teljesen igaz. Valamikor a 8.0 -> 8.1-re, és a camera2-re váltáskor történt valami, mert előtte tök jó akkuidőim voltak. De ezt nagyjából január közepén megoldották, a NOS-ben, és az AEX-ben is van már deepsleep. Használom az accubattery appot, rendszerint 90+%-os deepsleep arányom van. Természetesen ha zenét hallgatok, vagy másolok valami lezárt képernyőnél, akkor ez csökken.
    Most néztem az accubattery előzményben, a legutóbbi 90-ről 25%-ra merítésnél (65%, ~42 óra alatt) volt 4ó 28p sot (56%-ot merült bekapcsolt kijelzővel, 9%-ot kikapcsolt kijelzővel). Mélyalvásban 35ó 18p-et volt a 37ó 4p-ből (95%). Ez 2 simes használat volt, csak wifivel.
    Szóval ez már egész jó akkuidő. :)
    Persze van amikor bekattan és többet van ébren, de az mostanság elég ritka.
    Ja és 18 töltési ciklus alapján a kalkulált akkukapacitása a telómnak 95% (3310mAh). Tudom, szoftveres mérés nem mérés.

    [ Szerkesztve ]

    Mmm'kay?

Új hozzászólás Aktív témák