Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atillaahun

    veterán

    Noshát. Így 1 GB RAM-mal máris van miről beszélni.
    A kamera éppen nem ütött szíven, ebbe is fos mint a telefonok 90%-ában, ezzel már megbarátkoztam az elmúlt években, akárcsak az 1 napos akksiidőkkel. Nekem annyit tudjon, hogy bármilyen fényviszonyok mellett lehessen vele írott/gépelt szöveget olvashatóan fényképezni, másrészről nem szoktam fotózni, csak ha nagyon fontos valamit megörökíteni.

    Ami az akkut illeti, ugye a Skate is 4,3-mas kijelzővel érkezett, viszont csak 1400-as akksival. Igaz hogy itt picit nagyobb a felbontás, meg erősebb a CPU, de szerintem pont csak annyival, amennyivel az akku is több. Én úgy gondolom ha a Skate-vel nem voltak komoly akku gondok - már pedig nem rémlik ilyesmi - akkor itt is csak szoftveres hiba lehet. Röviden (és csúnyán) optimalizálatlanság. Első körben úgyis repül róla a gyári rendszer, szerintem CM9 alatt nem lesznek ilyen gondok, emiatt nem aggódok igazán.
    Ha valóban nem spórolták ki a világítást a gombsor alól sem, csak a szutyok gyári rom miatt nem megy, akkor remélhetőleg egy CM ezt is megoldja.

    Kis kitérő közben, hogy a Blade és Skate után futottam egy kört Samsung és LG fronton is (... SGS és LGOB... bár ne tettem volna), úgyhogy most annyi tapasztalattal gazdagodtam, hogy ár-érték arány után már nem a hardver a második szempont vásárlásnál, hanem a support, abból is nyilván a felhasználói.

    Szerintem ha besikerül 60k alá (lehet várok vele 1-2 hónapot míg lesz használtan, meg korrekt CM9-el) akkor ez egy több mint ajánlott vétel lesz részemről.

    Annyit még befejezésképpen, hogy mindenképpen szimpatikus a ZTE részéről, hogy nem száll el az árakkal, mint más ázsiai társai. Ezzel (akár akaratlanul is) biztosítva a nagyobb népszerűséget, ami hozza magával a supportot. Ennek pedig elnézve az Androidos gyártók körében egyre jobban terjedő minősíthetetlen gyári romokat, és frissítéseiket (vagy azok teljes hiányát) egyre nagyobb jelentősége lesz a jövőben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák