Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kisgépkezelő

    senior tag

    Erőt vett rajtam a kíváncsiság és megkóstoltam a Rebel Whoopert. Mivel páran írták, hogy alig lehet megkülönböztetni ezért eredetileg vaktesztet terveztünk, de aztán végül csak úgy egyedül ettem egy szendvicset. Már az első harapásnál éreztem, hogy felesleges is lett volna, mert tízből tízszer kiszúrnám, hogy ez nem olyan. Egyébként amíg amíg a hagyma és a szószok elfedik az ízét, addig majdnem ehető, kábé a gyorsfagyasztott budget húsból sült strandburger ízélményét nyújtja. Lehet egy olyannal összehasonlítva már nem mondtam volna meg, hogy melyik a húsos, bár egy ilyen budget "húskészítmény"-ben sincs sokkal több hús, mint ebben. Az utolsó pár falatra viszont már nem jutott szósz meg zöldség, ott azért komoly kihívások elé állított a termék, de végül sikerült úgy visszaköpködnöm a papírzacskóba, hogy nem keltettem túl nagy megbotránkozást a buszmegállóban. Utánaküldtem egy sajtburgert csak hogy legyen összehasonlítási alapom is. Az se volt egy gasztronómiai élmény, de az azért rendben volt.
    Marketingszempontból egyébként igazán jelesnek tartom a dolgot, hiszen az eddigi nem túl magas minőségű, de azért egész tűrhető marhahúspogijuk helyett valami budget gabonakészítményt tudnak eladni ugyanazon az áron, miközben valószínűleg a termelés felfuttásával még olcsóbbra is kijönnek majd vele mint pl: a Tesco sajátmárkás. És még (lásd az Index cikket) van aki örül is neki, hogy nem drágább, mint a rendes. :D

Új hozzászólás Aktív témák