Hirdetés

2018. december 13., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) .Szaki.

.Szaki.
(őstag)

Ez semmi, van már magyar tesztelő is, aki kipróbálta az S9 ütésállóságát, ugyanis sikerült eldobnia egyet.. :C

[ Szerkesztve ]

Du sagst, du kannst nicht, dann willst du nicht - ganz einfach, Talent ist nur Übung und Übung macht den Meister!

(#2) wesder válasza .Szaki. (#1) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Egèszsègère.

"Minden, aminek kezdete van véget is ér Neo."

(#3) ghiottone válasza .Szaki. (#1) üzenetére

ghiottone
(PH! kedvence)

Balázs? Neki az UAG tokba leesett és úgy tört be a hátlap.

Moto Z2 Force -- 20 EUR kedvezmény OnePlus tartozékokra: https://goo.gl/jcrem7

(#4) .Szaki. válasza ghiottone (#3) üzenetére

.Szaki.
(őstag)

A Tekbetyáros srácra gondoltam, Facebookon osztotta meg az S9 képét, gondolom a sarkára eshetett, mert ott tört meg ha jól emlékszem.

Egyébként a félreértések elkerülésére ezzel nem a telefont akartam bírálni, azzal biztosan nincsen semmi gond, csak arra utaltam, hogy volt már egy ügyes tesztelő. :)

[ Szerkesztve ]

Du sagst, du kannst nicht, dann willst du nicht - ganz einfach, Talent ist nur Übung und Übung macht den Meister!

(#5) Probert75

Probert75
(PH! addikt)

Mi értelme az ilyen teszteknek? Soha nem ér ilyen behatás egyetlen egy telefont sem. Pláne ilyen drága telóra úgy vigyáz az ember, mint a szeme fényére.

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ ᴀ3(6)_____"Chuck Norris sosem tárcsáz rossz számot. Te vetted fel a rossz telefont."

(#6) ghiottone válasza .Szaki. (#4) üzenetére

ghiottone
(PH! kedvence)

Aha a testvércsatornája. Tokban volt benne, leejtették és úgy tört össze, így megy a reklamálás a tokgyártó felé.

Moto Z2 Force -- 20 EUR kedvezmény OnePlus tartozékokra: https://goo.gl/jcrem7

(#7) Fecogame válasza Probert75 (#5) üzenetére

Fecogame
(PH! addikt)

Sajnos nem mindenki. Van, aki csak megkapja (valakitől :U ) a telefont, aztán nem vigyáz rá, mert soha nem dolgozott meg érte. Na, ő nem fog rá vigyázni.

16dBi / 38cm WiFi antennák raktárról ---> https://goo.gl/D29Wz

(#8) Balika911 válasza Probert75 (#5) üzenetére

Balika911
(PH! nagyúr)

"Pláne ilyen drága telóra úgy vigyáz az ember, mint a szeme fényére."

Ilyenkor szokott összetörni. :)
Tényleg lehetnek balesetek abból, hogy ráfeszül és "túlfélti" az ember, ahelyett, hogy ösztönösen csak hasznáná a készüléket.

(#9) .Szaki. válasza ghiottone (#6) üzenetére

.Szaki.
(őstag)

Ja, most már leesett, Te a Gál Balázsra gondoltál! :) Igen, a testvércsatornája, csak elsőre nem esett le, hogy ki az a Balázs. :) Akkor tulajdonképpen a tok gyártójának kell vállalnia a felelősséget, mert sérült a telefon? Mondjuk ez logikus, ettől függetlenül azért érdekelne, hogy akkor tokon keresztül is hogy sikerült összetörnie szerencsétlen mobilt.

(#10) szekra válasza ghiottone (#6) üzenetére

szekra
(őstag)

Sok sikert ahhoz :)

(#11) djkakukk válasza Fecogame (#7) üzenetére

djkakukk
(senior tag)

Orbán-Kolompár Gerzsonra gondolsz?

OP6T voucher privátban! - I bless the rains down in Africa. - OnePlus 6 with 8GB Ram and 256GB Rom. - Nem mindegy, hogy Rama vagy Roma. - Ténfergő kígyó: Boateng. - Jobbik+Mi magunk=Sinn Féin=IRA

(#12) Balika911 válasza djkakukk (#11) üzenetére

Balika911
(PH! nagyúr)

Szerintem csak arra, amikor megveszik a kölöknek aki aztán üti-vágja leharcolja, kb. a másik végleteként annak, amiről a korábbi hozzászólásomban írtam. :)

(#13) #67656192 válasza .Szaki. (#9) üzenetére

(törölt tag)

Ez a Gálbalázs egy hatalmas tehetség. Ő dobta vizbe a forró s7e-t, aztán csodálkozott, hogy elrepedt a hátlap. Az s9 unboxing videójában meg egy ikszpériát tett az asztalra diszletként, majd később észre sem vette, hogy leesett az asztalról. :D

(#14) #67656192 válasza djkakukk (#11) üzenetére

(törölt tag)

Vagy Sárközi Donkorleónéra

(#15) Balika911 válasza #67656192 (#13) üzenetére

Balika911
(PH! nagyúr)

:D

Izgalmasan hangzik, tudsz ezekhez linket mutatni? Kerestem gyorsan, de nem találtam.

(#16) .Szaki. válasza #67656192 (#13) üzenetére

.Szaki.
(őstag)

Az kemény, ezek nekem valahogy kimaradtak pedig figyelem az ő csatornáját, meg a haverjáét is. :D Ezt mivel a Tekbetyár FB oldalán láttam így azt hittem, hogy a másik srác dobta el a telefont, neki nem tudom a nevét, mert állandóan elhadarja a videó elején..Csoda, hogy még kapnak telefonokat.. :DDD

(#17) Fecogame válasza djkakukk (#11) üzenetére

Fecogame
(PH! addikt)

Nem. Azokra a ~10 évesekre, akiknek az apuci/anyuci megveszi a telefont, majd ha összetörik, instant kapnak egy újat.

16dBi / 38cm WiFi antennák raktárról ---> https://goo.gl/D29Wz

(#18) cezarlacrone válasza Probert75 (#5) üzenetére

cezarlacrone
(fanatikus tag)

Techszadista.

(#19) Fryskitt

Fryskitt
(PH! addikt)

Az csak nekem fura, hogy az iPhone kijelzője már leesés előtt hosszanti csíkos? :F

És vegyen már fel egy másik pólót. Ez a Samsung egy ilyen tesztben nem kellene.

[ Szerkesztve ]

I swore never to be silent, whenever and wherever human beings endure suffering and humilitation. We must always take sides. Neutrality helps the opressor, never the victim. Silence encourages the tormentor, never the tormented.

(#20) OCTAMD válasza Fryskitt (#19) üzenetére

OCTAMD
(őstag)

Iphone màr esès nèlkül is rossz :)

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#21) Fryskitt válasza OCTAMD (#20) üzenetére

Fryskitt
(PH! addikt)

Még nem mondtad, hogy óriási bukta. :W

I swore never to be silent, whenever and wherever human beings endure suffering and humilitation. We must always take sides. Neutrality helps the opressor, never the victim. Silence encourages the tormentor, never the tormented.

(#22) OCTAMD válasza Fryskitt (#21) üzenetére

OCTAMD
(őstag)

Annak bukta aki megvette 380ba meg felette,mert most nem èr csak 250et

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#23) galaxys80 válasza OCTAMD (#22) üzenetére

galaxys80
(PH! kedvence)

Beakadt a lemez?
Továbbra is nepper aggyal gondolkozol.

[ Szerkesztve ]

(#24) Fryskitt válasza galaxys80 (#23) üzenetére

Fryskitt
(PH! addikt)

Be, csúnyán. :K

(#25) somogyib

somogyib
(őstag)
LOGOUT blog

A képen nem is az S9 van, hanem az S8.

(#26) OCTAMD válasza galaxys80 (#23) üzenetére

OCTAMD
(őstag)

Igen fáj a téma neked

(#27) söncö válasza OCTAMD (#26) üzenetére

söncö
(tag)

Hogy te miért vagy mindenkivel rossz indulatú?!

(#28) kchris78 válasza OCTAMD (#22) üzenetére

kchris78
(PH! addikt)

es akkor mi fsz van????? ha valaki ki tud adni 380-at egy telefonra akkor a 130 bukta sem fog valsagot okozni. ha ertekallosagot var az ember akkor allampapirt vesz az ember vagy aranyat.

(#29) Herreløse válasza kchris78 (#28) üzenetére

Herreløse
(PH! addikt)

+1

"...Mindenki panaszkodik a pénz hiánya miatt,de az ész hiánya miatt soha senki..."

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.