Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Aprósólyom #43 üzenetére

    sztem többször is ( :
    jelenleg amd-től lassan már 8/16 lesz a beugró, legalábbis 7nm-ből
    3100 nincs, 3500x nincs, 3600 majdnem 5600 árán...amennyiért meg lehet 3700x-et venni...röhej
    nekem egy bajom van intellel, az a bizonyos full kamu 65w
    még itt is rengetegen benyalják, hogy hát persze 65w a 10700, meg a 10900, meg minden 65w, nyilván, teljesen mindegy hány magos és mekkora órajelen fut, akkor is 65w - ez mondjuk az emberi hülyeség is -
    persze, csak akkor nem úgy néz ki a mese mint tesztekben ha 65w-on mennek ;] mert tudnak azok 65w-on tekerni, csak értelme semmi
    5600x egyébként adott áráért jó deal volt mostanság - 95e is volt -, 6 mag ide vagy oda, az csak egy dolog - én inkább vettem megint 3800x-et, ráadásul kivételesen apróról jó áron, 1-2 évente egy ilyen azért még akad ( : -
    de megint megugrottak az 5xxx árak - is -
    lapok terén viszont sztem még mindig sokkal jobb az amd - ezért sem intelt vettem, meg ugye lock mentes minden cpu, teljesen mindegy hogy csak kíváncsiságból nézem meg mennyit fut még értelmes feszen, de nem kell felárat fizessek - , annyi jó lap van amd alá, most boltban 40e-ért olyat vettem nem félnék belevágni 5950x-et sem, max nem lehetne annyira meghajtani mint egy aorus masterben /-1-200 mhz, de úgyis hűthetetlen/értelmetlen, szóval mindegy -
    gy.b. 5900x-et rántott meg 40e alatti msi x470-ben 4,5g-re stabilan, tartotta a vrm magát, kódolás alatt sem volt kritikusa hőmérsékletű
    úh. a mostani lapomnak is menne, ahogy néztem még komolyabb is egy kicsit a vrm-je mint annak az x470-nek, plusz batár nagy hűtés van rajta mint akár egy tomán

    b.
    mostani árakon az a jobb választás amit tudsz venni valamennyire értelmes(ebb) áron :P
    gondolom az amd tisztában van vele hányan adnak el majd msrp közelében ezekből, ezért is letojta az árazás "finomhangolását"
    teljesen lényegtelen mennyire "kiáltják ki" jelenleg az árakat

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák