Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • babkukta

    senior tag

    Huhhh, várós lesz :D De vmit úgy is el fognak baltázni (sajnos) :(
    Szinte az eddigi összes csúcskészüléken volt vmi kifogásolhatni való, és ezt nem csak a Sony-ra értem. Nem tudtam eddig olyan csúcskészüléket választani, ami kitűnő kijelzővel van felvértezve, remek anyaghasználat jellemzi, a kamerája is toppos, vmint nem merül le 1 nap alatt. Az akksi ugye a tavalyi telóknál jellemzően rossz volt. Most kezdtek el a 3000 mAh felé menni, ez egy jó jel!!!
    De még mindig van kivetni való :S A Note 3 már egy korrekt ajánlat lenne, ha nem 5,7es kijelzője lenne. Nálam már az 5 is a maximum maximuma. A HTC One-nal szemezgettem, jó kijelző, hardver, anyaghasználat, csak sz.r az az Ultrapixeles f.szság :( A Sonynak a kijelzője sz.r, a Samsung meg az LG a minőségi anyaghasználatáról nem túl híres. Egyedül a Nokia lett volna az, amiben nem nagyon tudtam volna hibát találni, de az a fránya Wp...
    Ha ezt jól eltalálják, h 1 kézzel használható, a 2300as akksival bírja 2 napig, jó anyaghasználat, és a kijelző is f.sza lesz... akkor zsírkirályság van!! :) Bízom a Sony-ban, remélem nem hibázik most semmit

    Üdvözlettel, Tibi

Új hozzászólás Aktív témák