Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hurrikan

    addikt

    A 400dollár+Áfa+VÁM, ha mindent hozzáadunk is és átszámolunk. Akkor 115-120ezer között érkezik a 16GB-os változat. És mivel van SDHC foglalat így legtöbbeknek elég lesz a 16-os. +olyan dolgokat tud, amiket jelenleg egy tablet sem. És az ár/érték arány szerintem még jobb mint a Nexusnál... miért? A Nexus 16GB-os változata 80-90ezer között lesz itthon. (külföldön 75) tehát legrosszabb esetben 40ezres különbség fog fennállni a 16GB-os változatok között. De inkább 30 lesz az csak... majd meglátjuk. De még ha 40, akkor is megéri. Most csak azokat sorolom ami a Nexus7-ben nincs meg, de ebben igen.

    -jóval nagyobb kijelző
    -SDHC foglalat
    -unibody alumínium burkolat
    -cseppállóság
    -sokkal jobb készenléti és sokkal jobb üzemidő a 2x akkora akksi miatt
    -egyedülálló többfiókos bejelentkeztetés
    -benne lesz az Xperia P legújabb frissítéséből ismeretes hosszabbított készenléti idő
    -sokkal jobb, minden Tabletet nézve is ennek lesz az egyik legjobb kamerája

    A Tegrától meg nem kell félni, főleg ilyen bika akksi mellett. Én is féltem az OneX vásárlása előtt és nagyon kellemesen csalódtam, ha jól van optimalizálva akkor nagyon jó. Az X is simán kibír 24órát a legutolsó frissítés óta, rendes, okos telefonokhoz méltó intenzív használattal is. Ha meg nem piszkálom alig eszik.6-8óránként csökken 1%-ot.
    Mindent egybe vetve szerintem nagyon szép, egyedi, és a tudásához mérten jó áron van. Más gyártóknál a 2magosak indítanak ilyen áron, kisebb kijelzővel és fele ennyi funkcióval. Tehát az árra, és a készülékre nem lehet panasz. Reméljük bekerül szolgáltatókhoz meg mindenhova, szerintem simán megvan benne minden a sikerhez!
    Akik meg JB miatt nyafognak azok nem reálisak, egy Tablet kifejlesztése nem 2-3hónap, ahogyan a szoftveré sem, a lényeg, hogy jönni fog rá.

    Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

Új hozzászólás Aktív témák