Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • anonym1s

    őstag

    válasz Pirosász #11 üzenetére

    Pirosász es Hadeska22!

    Engem nem erdekel milyen szabvanyt vagy licenszt sertenek meg, mert ezek mind a milliardosok uzleti erdekeit szolgaljak, es nem az enyemet vagy a tieteket! Ez a szervizhalozat meg garancia is egy rohej. A neves gyartok adnak egy ev garanciat, amit altalaban kibirnak, aztan meg ugyanugy fizetsz a javitasert mint a kinai telefonok eseteben. Nekem meg soha semmi cuccom nem romlott el a garancia idon belul! Soha es semmi! Ugy vannak tervezve hogy annyit kibirjanak.

    Azon kivul en nem szivesen fizetnek pl. egy s4 samsungert 200ezret azert mert nemetorszagban 30szor annyi szerviz van mint magyarorszagon es a nemet szervizes 4-5-szor annyiert dolgozik mint a magyar.
    Miert fizessen a magyar ugyanazert a cuccert ugyanannyit mint a nemet, ha a magyar fentartasi koltsegek negyede a nemetnek?
    Igy joval tobbet keres a neves gyarto a magyaron mint a nemeten, hiszen ugyanannyiert adja a cuccot, viszont a szervizhalozat fenntartasi koltsege, meg minden egyeb koltseg negyede a nemetnek. Gyakorlatilag mi fizetjuk a nemet szervizest.
    Ugy lenne igazsagos, ha a profithoz igzaitanak az arakat minden orszagban. Pl. tegyuk fel hogy 30% profitot akar. Tehat eloallitasi ktsg + fenntartasi ktsg osszegenek 30%-a, ami magyarorszagon joval alacsonyabb lenne mert a szerviz fenntartasa joval alacsonyabb mint a nemet, de ez nem igy van mert ugyanannyit fizetunk mindenert mint a nemet.

    Egyebkent nem is ertem az ilyen embereket mint ti. Gondolom ti sem vagytok milliardosok, hanem atlag (nemethez kepest szarul fizetett) magyarok mint a tobbiek itt a forumon, es az ilyen hozzaszolasokkal sajat magatok ellen beszeltek, azokat a milliardosokat veditek akik kurvara leszarnak minket.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák