Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • andatti

    senior tag

    Nem vagyok fizetett írogató, de panaszkodni jöttem...
    Hátha tudtok segíteni...
    Ugyanis a telóm, 9-10 hónap haszálat után épp kipurcanni készül.
    A kijelzőjét a jobb alsó sarokban én törtem össze, még tavasszal, de májusban egyik napról a másikra tönkrement rajta a képélesség, nem tudok normális fotót csinálni, csak az előlapi működik jól, de azzal meg nem nagyon lehet tárgyat fotózni...
    Ezen a szoftverfrissítés se segített. Nyár végére lett egy sárgás háttér pár mm szélesen a bal szélén a közepéig, pedig sose látott vizet, mintha kiégett volna. Szeptemberben meg az aksija szállt el, először 30% körül, most már akár 65%-on is kampec van.
    Kérdés:
    Mivel karácsonyra vettem magamnak adódik a felvetés, hogy én nem vagyok átlag felhasználí, vagy épp kifogtam egy hibás(abb) darabot. Gariztatni esélytelen szerintem a törés miatt, és amőgy is weshopban vettem, postán jött.

    Volt huaweim, 3 évig is jó volt, nagyobb töréssel közel 2 évig nyúztam...
    Itt érdeklődtem az utódról, az 5 pluszt ajánlottátok, de van bennem némi félsz. Igaz annak az ára duplája ennek, de az se jelent önmagában semmit...
    De a szilikon, + műanyag kemény tokot, üvegfóliát is megvettem már, de nem tudom honnan rendeljek/vegyem azt a telót meg, és merjem-e...
    Bocsi ez már off volt...

Új hozzászólás Aktív témák