Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    Hát a szoftveres/hardveres oldal leírásánál látszik, hogy ez bizony kevés. Nem ezért a pénzért kevés, hanem a normális használathoz kevés. Szerintem nem jó vétel ennyi pénzért sem, mert az rendben van, hogy ennyiért máshol nem kapni ilyen vasat, de ez a vas is kevés. 65-80k között lehet kapni értelmes kínait, 120k körül pedig rendes márkát. És még azok is brutál sok kompromisszummal járnak, de azokkal már nem kínszenvedés a napi használat. Ez alatt sajnos tényleg csak az vegyen telefont, aki nagyon meg van szorulva.

    Ilyen az, amikor az ember túlzott elvárásokkal közelít meg egy terméket

    hát igen, ide vezet az, amikor a fanok nem csak a fórumon, de a való életben is elültetik a gondolatot az emberek fejében, hogy "fölösleges drága készüléket venni, mert ez is tud mindent, csak fél másodperccel lassabban nyílnak meg az appok"...

    Ami gáz ilyen ár mellett is az az anyagminőség. A 2gb ram meg brutál kevés miui alá, én használtam 3, illetve most 4gb-os xiaomi (miui) telefont, és a mostani van TALÁN azon a szinten, mint a korábban használt szintén 2gb rammal szerelt androidos telefonom. Mindezt úgy, hogy a szokásos hákolást elvégeztem most a 4gb-os telefonon is.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák