Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pengwin

    addikt

    válasz tixem #15 üzenetére

    Elég sok helyen kapni már Xiaomit, és szerintem sok helyen ki is állítják, mert pont ez a kategória megy nagyon idehaza.
    Én például most vettem Mi A1-et, és vásárlás előtt meg tudtam nyomogatni a budapesti Allee-ban lévő BestByte-ban (és megbizonyosodhattam róla, hogy csúnya a piros színű verzió).

    De gondolom ha az Edigitálba vagy a MediaMarktba sétálok be, akkor ott is lett volna kirakva valamilyen Xiaomi.

    (#22) nemlehet
    Akinek Type-C portra van igénye, az megkaphatja ezen az áron is, lásd Mi A1.

    (#92) ollie
    Az USB C semmivel sem gyorsabb a Micro USB-nél, a telefonok többségében ugyanúgy USB 2-s sebességet tud.

    (#110) tixem
    Nagyon helyes!
    Sokaknak csak a 30-60 ezres okostelefonok kategóriája elérhető anyagi szempontok miatt, és vannak olyanok is, akik nem akarnak többbet költeni egy eldobható eszközre.
    2-3 évig ezek a telefonok is kiszolgálnak, a túlárazott "prémium középkategóriás" és csúcskategóriás készülékeket meg vegye az, akinek ez a hobbija vagy fán terem neki a pénz.

    Szerintem nagyon nehezen racionalizálható a 45-65 ezres Meizuk, Xiaomik, Huawei-k mellett, hogy miért kell drágább készüléket vásárolni.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv, pengwin

Új hozzászólás Aktív témák