Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jonnyjoker01

    veterán

    Nagyon vártam a Mix 4-et, de sajnálom hogy ennyire drága lett. Mix 2s-t anno újonnan vettem egy pár héttel megjelenés után 160 ezerért, jelenleg több mint 2x ennyibe kerül a Mix 4.

    Pár dolog ami miatt nekem első helyen volt a választási ranglistámon (egy darabig, amíg rá nem jöttem hogy én ennyit nem akarok költeni telefonra):

    1) Kerámia hátlap az első számú ok, nem szeretem tokban hordani a telefonjaimat, de rá vagyok kényszerítve amióta továbbáltam a Mix 2s-től (először Mi 9T Pro eleinte csak fóliával később tokkal, aztán Poco F3) Használom még néha a telefont, backup phoneként szoktam bedobni a táskába a többi cuccom közé (!!!) és még mindig, ennyi év után sincs 1db hajszálkarc sem a hátlapon. Továbbá baromi jól néz ki szerintem és a hideg érzete jó prémium hatást kelt a fogás közben. Extra pont, hogy unibody. Összehasonlításképp egy pár hét eltelt mire megtaláltam Poco F3 dobozában a tokot (ne kérdezd, fogalmam sincs hogy nem vettem észre :U ) és ezalatt már három hajszálkarc keletkezett a hátlapon.

    2) Nincs kameralyuk, nincs noccs és baromi jól elrejtették a szelfi kamerát (nem szoktam szelfizgetni, mert unalmas életem van :DDD ). Habár a motorikus technika a kedvencem az összes megvalósítás közül adatvédelem szempontjából, nem optimális vízállóság, mechanikus alkatrész léte és helyfoglalás szempontjából.

    3) Nem tudom ti hogy vagytok vele de én már nagyon unom ezt a szappantartó formát, régen se szerettem, most sem. A Mix készülékek mindig egy kicsit szögletesebb dizájnt képviseltek, ami nekem nagyon bejön. SG Note20 Ultra nálam az etalon kinézetben, de a Knox miatt nem vagyok hajlandó a márka mögé állni. Ha közel félmilliót perkálok le a készülékért - amit amúgy se tennék, de ezt tegyük félre - akkor azt teljes mértékben birtokolni szeretném, amibe bele tartozik a root jog és a modding közösség által biztosított szoftveres élettartalom növelése.

    Mivel ezzel a három dologgal (+ a moddolhatóság, amit xiaomi hivatalosan támogat) nem létezik másik friss mobilkészülék a piacon, ez pedig irtó drága lett az elődökhöz képest, amire nekem szimplán nincs keretem ezért muszáj volt a Mix 4 beszerzését dodgeolnom. :( 11T Pro-n gondolkodtam még kompromisszumként, de nem nyújt sokkal többet mint a feleannyiba kerülő Poco F3 és ez a három niche, számomra legfontosabb szempont ugyanúgy hiányozna...

    [ Szerkesztve ]

    Üdv. Johnny

  • jonnyjoker01

    veterán

    válasz nmolnar #80 üzenetére

    Honnan tudod beszerezni 260 ezerért :Y ? Komolyan kérdezem, mert akkor eladom a poco-t és beszerzem. Banggood-ot néztem mielőtt írtam a kommentet, 1100 dollár ott jelenleg ami 353 ezer forint. Alin mindegyik 1100 dollár felett kóstál áfa nélkül (vagy már ott is belekalkulálják az áfát?).

    Üdv. Johnny

  • jonnyjoker01

    veterán

    válasz Segal #85 üzenetére

    Vadászcsiga kérdése engem is érdekelne, checkout-nál azt írja tax excluded...

    Üdv. Johnny

  • jonnyjoker01

    veterán

    válasz nmolnar #94 üzenetére

    Köszi mindenkinek! Ha lesz időm a telefon eladadásával foglalkozni akkor le is cserélem a Pocot Mixre :R

    Az oldal meg mentve könyvjelzők közé, nagyon olcsó minden, később még jól jöhet :DD

    [ Szerkesztve ]

    Üdv. Johnny

Új hozzászólás Aktív témák