Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sapizee

    csendes tag

    Sziasztok!

    Gondolkodom egy Mi Box vásárlásán. Alapvetően két dologra használnám, és érdeklődni szeretnék, hogy ezek megbízható működése biztosított-e ezzel a rendszerrel.
    - TV előfizetésemet szeretném lemondani, helyette Telenor MyTV-re előfizetni. Ha az appot telepítem, és az internetkapcsolat biztosított, akkor simán tudom nézni az előfizetett csatornákat, azonos minőségben egy TV előfizetéssel?
    - Sorozatok és filmek nézése külső tárhelyről. Van-e esetleg valamilyen tárhely korlát, ami felett már csak lassan tölti be a tartalmat? (régi Samsung TV külső winchester csatlakozása esetén már köhög...). Ami fontos, hogy a feliratokat jól tudja kezelni, és a hangsávok között is tudjon váltani a lejátszás.

    Illetve lenne még egy dolog alkalomadtán. Mennyire birkózik meg a rendszer foci streamek futtatásával? Ezt eddig Chromecast segítségével oldottam meg, de nem lenne baj, ha egy beépített Chrome böngésző át tudná venni a szerepet. Ezekről a streamekről azt kell tudni, hogy sokszor felugró ablakokat kell bezárni, vajon a távirányítóval ezt mennyire lehet megoldani?

Új hozzászólás Aktív témák