Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyugyo79

    addikt

    válasz mano42 #2868 üzenetére

    A Kodi-tól a profibban hozzáértőket elcsábították a fizetős megoldásokat kínálók (Ezt elsősorban az ilyen rendszerekre optimalizált változatokra kell érteni ahol van áruház és piaca a fizetős alkalmazásnak ha az jobb). Amíg Koying csinálta a Shield TV-re elsősorban az SPMC -t addig az köröket vert a Kodira a Miboxon is mert többek közt jól működtek az ilyen android TV-s pluszok. Miután elcsábították az MrMC-hez én megvettem azt azzal ezek jól működtek nálam.
    Most én MrMC-t használok csak és már nem használom a Miboxot csak néha nyomkodom amikor ott vagyok ahova elajándékoztam. A Shield TV-n 100% működik belőle a :
    - Következő (Play Next) hez hozzá adás ha valamit félbehagyok azt berakja és onnan indítva folytatja.
    - Ajánlók. DE azt nem magától csinálja hanem előbb csinálni kell egy "play listet" (szabály ami alapján válogatja az adott ajánlót) a Kodis leírás erről
    - Keresésre (hang) is kidobja találatnak a tartalmat és lehet indítani.

    De ezeket elvben a Kodi is tudni fogja vagy már tudja. az ajánlónak tuti működni kéne.

    [ Szerkesztve ]

  • azbest

    félisten

    válasz mano42 #2868 üzenetére

    A hálózati meghajtó megnyitásánál akkor kell várni, ha a nas-ban fel kell pörögjenek a lemezek. Esetleg az sem mindegy, hogy csak névvel vagy konkrét címmel van letárolva a megosztás.

    Ha valakinem csak kodi-ra kell letöltött tartalomhoz, akkor nem a miboxot, hanem valamelyik másik, hasonló hardverű kínai boxot szoktam ajánlani, amin libre / coreelec futhat. Az nem hinném, hogy bármi hátrányban lenne raspihez képest. Viszont 4k támogatás, hd codec-ek jobb kezelése és h265, vp9 hardveres lejátszás is megy. Majd ha kijön a raspi4 az új videocore5 alappal, az lesz egy nagy fordulat raspi terén, de azt nem tudni, hogy idén kiadják-e (szereintem még kivárják, mert ígyis fogy a 3+) vagy csak jövőre.

    A mibox előnye, amit te is írtál, hogy előfizetős tartalmakat is támogat. Emellett még a kodi is egész jól fut. A többi extra meg erősen rétegigény, mégha főleg azokat szokták kihangsúlyozni a fórumokban.

Új hozzászólás Aktív témák