Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyugyo79

    addikt

    válasz wzol #585 üzenetére

    Én csak pár filmmel használtam és a DS video hívta meg azokhoz a tartalmakhoz amit nem tudott lejátszani de azokat igen úgy, hogy (ugye ez csak hálózati volt de a helyi is teszteltem de nem használtam többször) Hardver + vagy hardver volt használva, azt nem tudom melyik mert ugye keresztbe próbálja automatikusan én meg ha megy a film nem nézem, hogyan játssza le.
    Helyi tartalommal csak kicsit próbálgattam, hogy ez váltja e a kijelző kép frissítését, de váltani ez se tudta.

    Igazából mióta megvan a box ez volt az ami mindent lejátszott 100% az elejétől csak nekem ez fapad távirányítóval főleg hálózatos tartalmakhoz így csak akkor használnám, ha az SPMC nem vinne valamit mert nekem meg az vált be ezen a boxon ez meg csak tartalékba van.
    Telefonon imádom, meg is vettem még évekkel ezelőtt és azóta se csalódtam benne soha. Annyi, hogy ide manuálisan kell még az armv7 neont berakni alá mert a google áruház nem engedi még weben át se kiválasztani telepítésre az áruházba fent lévő codec verziót. De igazából csak néha változtatják akkor meg úgyis kiírja, az MXplayer induláskor, hogy frissítsd ...

Új hozzászólás Aktív témák