Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz Khelben #314 üzenetére

    Meglepne, ha bármelyik telefon élethű képeket csinálna, persze van amelyik szimpatikusabban színezi ki a látványt. De ez legalább még viszonylag tűrhető érv, bár valsz felmossa a padlót vele egy 100k kompakt fényképező is. De ok, mindig ott van és nem kell plusz eszköz. És a kompakt lehet nem csinál szoftveres effekteket a képekre.

    A legtöbb embernél inkább csak arról van szó, hogy nem alakult ki a pénz értékének felismerése, könnyen jött, könnyen ment. Fiatalabb koromban nekem is volt olyan igényem, amit mai eszemmel teljesen irreálisnak tartok, s most már tudom, hogy nem igazán volt hasznosabb költekezés, mint haveromnak az ötöd akkora. Vicces, hogy sokszor pont azok veszik meg a legdrágább cuccokat, akinek a legkevésbé férne bele a keretbe vagy éppen semmi olyasmire nem használják, amiben jobb lenne, mint egy fele vagy harmad annyiba kerülő, hogy még a bőven megfelelő kategóriánál maradjunk. Persze 3-4 ezer eurós nettóvan még megértem az új google pixel 2x vásárlást is, mert abból meg sem kottyan és jobb az órabér, mint gondolkodni rajta. De amúgy persze, minenki arra költ, amire akar, csak utána ne panaszkodjon más hétköznapi dolgokra, meg a kevés fizetésre :DDD

Új hozzászólás Aktív témák