Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt501

    nagyúr

    Ma bogarásztam a teló beállításait, és találtam benne SIP fiók beállítást, no ez csak részben jó, mert hívás fogadáson kívül hívás indításra nem igazán használható, mert a tárcsázóban nem jön fel a lehetőség, hogy én a SIP fiókon keresztül akarok hívást kezdeményezni, ez még a régi Samsung Note 2 telónál és a Lenovo P2 esetén is tökéletesen működött, itt sajna NEM, itt csak azokat tudom SIP hívással visszahívni akik úgy hívtak.
    Ahhoz hogy tudjak is SIP hívást kezdeményezni ahhoz a Tárcsázóban > Hívásbeállítások > További beállítások > Telefonos fiók > Előnyben részesített telefonos fiók menüben a SIP fiókot kell kiválasztani, így már enged SIP hívást, csak az evvel a baj, hogy így ez lesz az elsődleges hívás, ami azért nem túl jó minden esetben.
    Ezt valahogy a másik két gyártó jobban meg tudta oldani...
    Ott a hívás indításakor eldönthettem miről is induljon a hívás.
    Ráadásul a hívásnaplóban sem jelenik meg egyértelműen, hogy én a SIP hívást indítottam.

    [ Szerkesztve ]

    ''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

Új hozzászólás Aktív témák