Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jUUh

    Topikgazda

    válasz zsolt501 #13532 üzenetére

    Én pont az ellenkező oldalon vagyok: amióta Xiaomi-m van, (kb. 5 éve, Redmi 2 Pro-val kezdtem :DDD) mindig egy idő után, mostanság már amint lehet, kukázom a MIUI-t. Egyszerűen nem jön be, meg mindenféle offense nélkül, látom, hogy mennyien szenvedtek vele, merül az akksi, nem jön a notification, lefagy, lemerül, stb. Természetesen, úgy korrekt, hogy azért rengetegen használják gond nélkül. Viszont nálam egy sima AOSP rendszer egyszerűen jobban kézreáll. Nem véletlen áradozok a Picsel-ről, mert tényleg eszméletlen fluid, sose volt vele gondom. Persze, érdemes azért tudni, hogy ez nem gyári szoftver, rá kell tenni valahogy, abbahagyhatja a developer, de szvsz annyi alternatíva van a MIUI-ra, hogy megéri kipróbálni. Ezen a készüléken meg a legnehezebb rész a bootloader nyitása, meg a recovery feltétele a "nehéz", mert amúgy meg nem kell már wipeolgatni külön, felteszed a fw-t, romot, "format data", aztán már bootolsz is. :K

    Zárójelben, hogy ugyan nem használtam MIUI-t az utóbbi időkbe, azért az évek alatt az átlag felhasználónak már bőven megüti a használható szintet. Ismerősök is problémamentesen használják.

    Samsung Galaxy S23+

Új hozzászólás Aktív témák