Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrc4y

    tag

    válasz spider80 #9997 üzenetére

    S9 Plus-ról váltottam és ott nem volt semmi gondom az android 10-el itt viszont, most, hogy említed a hívás problémát : nekem olyan hiba van jelen, hogy hívnak de nem csörög ki meg semmi és csak sms értesítőt kapok arról hogy kerestek... hasonlóról van szó?

    nfsu17: nekem hiába megy chrome, YT, fb, insta, bármi egész nap az android rendszer mindig 22-30% között van és ez akárhogy is nézzük gázos, mert bnőm redmi note8t-jén 5%, az s9 plus-omon is max 10%. Ez abszolút nem normális jelenség itt hogy 30% közeli ez az érték és a legjobban ez szívja az aksit holott a sotnak plusz az alkalmazásoknak kellene :( nálam első helyen áll folyamatosan ez az android rendszer ugy hogy max 5 percet pihen az asztalon a telo. Szerintem megszokom, mert, ha jól tudom csak romolással lehet 9re visszamenni, vagy van rá hivatalos mód is? Annyira nem szeretném mókolgatni a telefont. 1x volt benne részem, túl jó vége sosem lett xd. főzött romok anno ennyire sem voltak stabilak mint a gyárilag rosszul megirt androidok, bár ez már jó pár éve volt..

Új hozzászólás Aktív témák