Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atomgeszi

    veterán

    válasz dave_gahan #246 üzenetére

    "Mi 9 széria AOD-iről, vki szerint minden értesítést mutat kivéve Viber, sokak szerint csak a gyári dolgokat (hívás, sms, gmail, FB+Messenger). "
    Globalon lehet, hogy hiányos. De xiaomi.eu dev-en jól mutat mindent. Az kicsit előrébb jár, mint a global. De ami eddig volt xiaomi.eu dev-ben, később bekerült globalba is.

    akkukímélés kikapcsolása
    - "adatforgalom kikapcsolás képernyőzár használatakor" - soha
    - egyesével végignézni minden érintett alkalmazásnál, hogy ne legyen korlátozva az akkuhasználat, viszont legyen engedélyezve az automatikus indulás, a mobilnet és a wifi használata is, ill. az értesítések is
    - alkalmazásváltóban zárolni a lakattal az érintett alkalmazásokat
    (utóbbit ha jól értem akkor minden mobil újraindításnál meg kell újra lépni :F)

    Alapból ez mind benne van. Kivételt képez az automatikus indítás, meg a lakatolás. Hisz az egyéni preferencia. Ez kb. 2 kattintás. Nem egész 15 mp.
    A lakatolást egyszer végzed, utána nem kell. Ez kb. 3 mp beállítani.
    Van vagy 30 appom tuti, akku kímélő egyiknél sem volt alapbeállításon, hogy korlátozza, adatforgalom kikapcsolás képernyőzár használatakor sem alap beállítás. Ilyeneket sosem állítottam, maximum az automatikus indítást, és a lakatolást. Nem egész 30 mp miután telepítetted.

    +1 kérdés: állítólag érdemes átállítani a preferált hálózattípust LTE/WCDMA-ra, hogy a kínában használatos frekvenciákat ne keresse a telefon, ami jótékony hatással van a merülésre (ha jól értem, ezt is minden újraindításnál meg kell tenni :F)

    Ez igaz, de csak global vonalon.
    Xiaomi.eu alapból ezen megy.
    És minden újraindításnál be kell állítani globalon, xiaomi.eu-n nem! A kell persze túlzás, enélkül is lehet élni. Valaki szerint hatással van, valaki szerint nincs hatással az akkura.

Új hozzászólás Aktív témák