Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kroni1

    veterán

    válasz jety91 #716 üzenetére

    Ezzel a Mokee féle 5.1.1-el egyenlőre teljesen okés a telefon! Mintha kicserélték volna! bár hozzátartozik, hogy én nagyon szerettem a stock lollipop egyszerűségét, és a miui-ban elvesztem, egyre kevésbé volt szimpi az elmúlt 2 hónapban.

    Amiket használok és működnek:

    - Dual SIM
    - 4G
    - Wifi+Mobilnet (play letöltés és az internet is száguld, emailek, viber mindenféle varázslat nélkül működik.)
    - Kamera (egyszerű a google camera mint a faék, lehet cserélni, de nekem megfelel)
    - GPS
    - Időjárás

    Sebesség nagyon rendben, aksi is mintha jobban bírná, de még nem állt be, talán majd 2-3 töltés mulva többet tudok mondani róla. A google billentyűzet sokkal jobban használható gépelésre mint a Miuihu-s romban lévő Z3 féle. (habár én szeretem az Xperia Keyboard-ot, de sajnos a 4C-n nem tökéletes)

    Duplakopp-os ébresztést láttam a beállításokban, sőt, duplakoppos képernyőlezárás is van, de én ezt miui-ban sem szerettem használni, mert csak 50%-ban működött, ugyhogy most sem aktív nálam.

    Mi key-em van itthon valahol, megpróbálhatom. Kell hozzá telepiteni szted valamit? Gondolom miui-n automatikusan megy.. :F

    Hát nem tudom miben tud többet mint az AOSP, de eléggé kigyomlált és sebességorientált, tök egyszerű rom. Nekem ez tetszik benne, meg hogy van egy pár hasznos exta beállítás, AOSP rom-hoz képest. Úgy érzem Cyanogen szint, ugye az is az alapja, tehát nem véletlenül.

    Hirtelen pár extra amik tetszenek:

    - hangerőgomb nyomásakor kibontható hangerő panel
    - alsó 3 és a fizikai gombok testreszabhatósága (hangerő fel gomb - answer call - na ez nagyon tetszik!)
    - testreszabható legördülő értesítések
    stb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák