Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • saomifan

    kezdő

    válasz szlaci888 #432 üzenetére

    A hibaüzenetből nem volt nehéz rájönnöm (hahaha) hogy a miflash és a mipcsuite sincs még rendesen felkészítve a "kétslotos" flesselésre. Nem próbáltam, de 99% valószínű, hogy már az Android 12 is simán elindult volna az első telepítés után, ha a miflash alkalmas már ehhez a többslotos rendszerhez (vagy hamarabb rájövök, hogy honnan lopjak). Így viszont minden ROM hiába telepedett, elindulni nem tudott, a telepítés után úgy tűnt csak fastboot mód van, semmi más. Mivel a 'fastboot set active' parancs számomra még feltérképezetlen, csak sejtettem hogy ott a probléma, hogy a végén nem aktiválja a miflash (meg a másik) a megfelelő slotot, de megoldást nem találtam a leírásokban. (A vidd vissza ahol vetted számomra nem volt opció) A legtöbb időt az vette el, míg a lassú netemen letöltöttem a teljes romokat, bár feleslegesen, csak reméltem, hogy majd egy másik rom megoldja vagy egy másik miflash megoldja. Nem az oldotta meg. A xiaomi.eu fastboot verziót ad ki, míg nem lesz twrp. Végül a xiaomi.eu telepítő bat fájljában találtam meg a megoldást, onnan tudtam "meglesni" hogy hogyan tudnám futtatni a 'fastboot active' parancsot. Miután az a parancs lefutott, a telefon azonnal bebootolt. Azaz a miflash (és társa) teljesen jól felégette a romokat, csak a bootolást felejtette el beállítani...amint az ki lett javítva, már minden rendben volt. Na kb ennyi az én "nemkocka" tudásommal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák