Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DrKapocs

    őstag

    válasz Karavik #15201 üzenetére

    Tegnap feltettem az 5.5.9-et, de gondjaim voltak vele. Sok időm nem volt, így egyből nem a MiFlash-el ugrottam neki. A beállításos részt megpróbáltam megspórolni (nem a system settingset). Fenn volt a JLB50, leszedtem a zip-ként az 5.5.9-et. Átneveztem update.zip-re, MiRecoveryből feltettem. A tervek szerint, miután áthozta volna a beállítások java részét a V6-ba, csináltam volna egy backupot. Eztuán legyalultam volna az egészet MiFlash-el az uni storage miatt. Ezután 5.5.9-es fastboot és a backuppal visszaállítottam volna mindent.

    A dolog az update.zip-ig ment is, fel is tettem Recoveryből, de a beállítások zöme már nem jött át. Korábban ez jobban ment neki. Ez még nem is lett volna nagy gond. A fő gond az volt, hogy próbálgatván a rendszert, a kamerával komoly gondjaim voltak. Zörgette kegyetlenül a kamera modult, próbálta volna szerencsétlen megtalálni a fókuszt, de nem igazán ment neki. Olyan hangokat adott ki, hogy borzasztó volt (előtte sohasem). Komolyan féltem, hogy baja lesz, szemmel láthatóan ugrált és pattant a kamera modul. Kb. 50%-os aránnyal hibás volt a fókusz, különösen HDR on mellett.

    Sok időm nem volt, döntenem kellett, hogy tovább kínlódok (kockáztatva, hogy nem lesz jó a dolog MiFlash után sem - viszont nem lesz több időm) vagy visszarakok egy stabilan működő V5-öt, gyorsan. A telefonra szükségem van, nem szarakodtam, visszaraktam a V5-öt. Ha lesz időm, újra rakom a V6-ot, de egyszerűen kevés volt az időm-kedvem, hogy kínlódjak vele. Visszatéve a V5-öt semmi gond a kamerával.

Új hozzászólás Aktív témák