Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DrKapocs

    őstag

    válasz Karavik #15785 üzenetére

    Nem tudom, most szívem szerint földhöz vágnám a telefont. Azért hallgatok az eszemre is. Én próbáltam a Here-t, sokáig nem volt fenn. Egy gyors tervezés után az első kereszteződésnél jobbra vitt volna, ahol kb. 15-20 éve kinn van a jobbra fordulni tilos tábla. Ilyen apróság őt nem zavarta. Semelyik másik navi szoftver nem csinált ilyet. Ezzel véget is ért közös karrierünk.

    A V6L-re nem megy fel a régi IGO-m, hibaüzenettel leáll. Az új IGO folyamatosan eldobálja a műholdat. Próbáltam több verziót is, az eredmény ugyanez. Próbáltam több sys fájlt is. Az újaknál azonosak, a régi igo-m sys-e tér el ezektől. Mivel nekem nincs navigációm és nem is tervezek venni (minek, hiszen eddig jól működött a telefonnal). Most mit tudok tenni?! Visszatettem a V5-öt a régi IGO-val, mert navigációra szükségem van. Értem én, hogy jobb a V6L, igaz is, de most mi a fszt csináljak? Navi kell és rohadtul bosszant, hogy egy sima úton, a semmi közepén, napsütés közepette eldobja a műholdat. Igazából tököm kivan, belefeccoltam egy csomó energiát, kigúvad a szemem és ott tartok, hogy kénytelen vagyok visszatérni a régihez. Én értem, biztos igazatok is van, hogy az IGO rosszul optimalizált, de eddig miért ment? Eddig még robogó vonatból is talált műholdat, peron alól, most meg kocsi szélvédője mögül sem? Vicc az egész.

Új hozzászólás Aktív témák