Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    Mik a tapasztalatok ezekkel a BT-s egységekkel hatótávilag? Én egy LG-t használok a mai napig (itt nyertem a PH-n :B ) és alapvetően nagyon elégedett vagyok vele, hangzásilag és szolgáltatásilag mindenképp.

    Ellenben könnyen (mostanában talán egyre inkább) belefutok vele olyan problémába, hogy ha forgolódok jobbra-balra miközben a telefon a kabátom (alsó) zsebében van, akkor meg-meg szakad/töredezetté válik a lejátszott hanganyag.

    A fentebb említett eszközök valamelyikével is tapasztalt bárki hasonlót? Az én eszközöm akksija is kezd már fáradni (5-7 óra aktív használat az eredeti 8-10 helyett), úgy érzem lassan megérett a cserére. Az említett "szakadozás" nem annyira vészes, nem emiatt fogom cserélni a készüléket, ha fogom, de jó lenne tudni, hogy ez a jelenség tapasztalható-e az újabb konstrukciójú eszközöknél is, vagy sem? Mert végső soron játszik még a vezetékes kialakítás is (legalábbis nem határolódom el tőle), de azért a vezeték nélküliséget nagyon szeretem most is.

    [ Szerkesztve ]

  • imibogyo

    veterán

    válasz ROBOTER #34 üzenetére

    Köszönöm szépen! Ilyesmi tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Elég sokat használom szabadtéren az LG-t és a következőt is fogom természetesen (3000 m2-es telek :DDD :P ) és fontos lenne, hogy ilyen körülmények között jól szolgáljon.

    Most is úgy szoktam már inkább használni, hogy kirakom a zsebemből a telefont, hogy jobb legyen a rálátás, de így is csak mintegy 10-20 méteres sávban használható normálisan és már itt is akadozik, kihagy néha. Nem mondom hogy másodpercenként, vagy egyáltalán túl sűrűn, de azért idegesítő. Én már arra is gondoltam, hogy a nagyon intenzív használat miatt nem lehet, hogy elfáradt az antennája? Gondolom a nyakpánt részben van ennek is és akkor esetleg a sok hajlítástól akár el is pattanhatott. Csak azért agyalok ezen, mert amikor megkaptam, akkor 100%, hogy sokkal nagyobb aktív hatótávval rendelkezett a nyakpánt. Az is igaz, hogy másik telefont használtam, gondolom eszköz és eszköz BT "ereje" között is nagy különbségek lehetnek.

Új hozzászólás Aktív témák