Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz szaboolcs #633 üzenetére

    Az S22-re nem tudok mit mondani.

    Csak S21 van. Az asszony S21-énél (ugyanúgy telekom-os kártya) az én szintén telekom 12X-em térerőben jobb. Ahol az asszonynak már nincs térerő és nem tud telefonálni, ott nekem még van.
    A kollégának van egy Note 20. Ugyanazon a útvonalon járunk haza. Autóban telefonálunk néha.... Jó... szinte mindig :) Félúton van egy hely aminél nekem a korábbi huawei egy picit néha robot hangot adott, ahogy a mostani 12X is. De a kolléga Note 20 telefonja bontja a vonalat.
    Az említett kolléga az egyik földszinti raktárcsarnok egyik felében elérhetetlen (monolit födém és még egy szint van felette) de én ott még tudok telefonálni.

    Samsung...
    De a világ nagy része ezt szokta meg és ezt fogadja el. Nekik ez a természetes és ők nem furcsálják. Szerintem az akksi és a térerő nagyon fontos... mindegyiken az életünk múlhat. Főleg a térerőn. De a mai világban az a fontos, hogy milyen fotót lő, meg hogyan megy rajta a asphalt... gyakorlatilag telefonos tabletként kezelik sokan... aztán ha baleset van az út szélén, vagy valahonnan nagyon kéne telefonálni egy kirándulás vagy más vidéki sztori alkalmával... akkor jönnek rá, hogy csak szelfit tudnak lőni a Samsunggal. :W Lehet olyan sztori is, hogy az utolsót... Ahogy a haverom szokta mondani: "Nem értem én a birkákat, pedig néha olyan aranyosak" :D

    Meliora sunt bono inimica

Új hozzászólás Aktív témák