Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz gezatata #459 üzenetére

    GT2 Pro nagyon más méret!! és ez lényeges...
    Két kompakt telefon egy lapáttal' összahasonlítani...márcsak az akksi/kijelző arány miatt sem illik. A lapátok a mai technika mellett tovább bírhatják, mint a kompaktok. Ez tény és ez a mostani kompaktok egyik nehézsége... plusz a hűtés... Ami a Snapi 865/870 óta újra slágertéma lett. SD888 és a Snapi 8 Gen1 megint rosszul sikerültek.

    A 12X úgy lett viszonylag kics, hogy térerőben jobb, mint a Samu. Üzemidőben az S21-nél is jobb (asszonynak van... kb. egyszerre vettük), az S22-nél pedig sokkal jobb az aksija van a 12X-nek... pontosabban a sima S22-nél lefele bukott a Samu.

    A 12X ellen szól, hogy az egyébként sem az év top hármas kamerás mobilja, de 12X SOC-ja kevésbé tudja ezt ellensúlyozni, mint a sima 12 SOC-ja. De az meg persze merül, mint az utóbbi évek csúcs Snapdragonjai.
    Tehát ha valaki nem hobbi szinten fotóz, akkor ne 12X-et vegyen, mert az visszafoghatja őt.
    Eddig elégedett vagyok a 12X-el... Szokom a MIUI-t.

    Jó üzemidő, még mindig erősnek mondható SOC és mai szemmel nézve kompakt. Különösebb szoftveres bug-ba nem futottam eddig még bele. Pedig a MIUI kapcsán ettől azért féltem.

    [ Szerkesztve ]

    Meliora sunt bono inimica

Új hozzászólás Aktív témák