Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sheep

    addikt

    Köszi a leírást, jó volt olvasni!
    Nagyjából egyetértek a Te véleményeddel, bár nálam egy kicsit kevesebb pontszámot kapott volna a játék :)
    Én is nagyon régóta várok már egy jó SW játékra, az utolsó ami tetszett az talán a Battlefront 2 volt, de sajnos annak nem az igazi az egyjátékos kampánya.
    Ami nekem nem tetszett az a harcrendszer (pc-n játszom). Ugyan ezt sokkal egyszerűbben, átgondoltabban, kevesebb gomb használatával is meg lehetett volna oldani szerintem. Ha rajtam múlott volna, akkor olyasmi harcrendszert rakok a játékba mint pl. a Witcher 3-ban volt (egy gombon van az erős és a gyors vágás, az erő használat pedig egy külön gombon van amit ha megnyomsz az idő kicsit lelassul és addig ki tudod választani melyiket akarod használni). Néha nagyon idegesített hogy nem találtam egy a megfelelő billentyűt, és emiatt az ellenfelek a sarokba szorítottak, egymást kaszabolta mindenki, és a rossz kamera kezelés miatt nem lehetett semmit látni. A kamerával néha meggyűlt a bajom akkor is amikor beállt egy nézőpontba, nem lehetett változtatni, a karakter pedig nem látszódott és emiatt leestem valahová.
    A látvány helyenként áll leejtős, helyenként elnagyolt, cserébe jól fut.
    De mindezekkel együtt örülök ennek a játéknak, nem rossz az irány, és remélem hogy lesz folytatása.
    Nálam az etalon a Jedi Knight 2 volt, ha egy ahhoz hasonló fps is jönne valamikor az lenne a csúcs.

    MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

Új hozzászólás Aktív témák