Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moonman

    titán

    válasz PAtr0n #40 üzenetére

    "Valahogy érezni, hogy keleti."

    bocs, de ez egy elég buta megállapítás. :)

  • Enjoy

    addikt

    válasz PAtr0n #40 üzenetére

    :R

    Szinte minden gyártó gyárt gyengébb minőségű, olcsóbb anyagokból összerakott típusokat.
    (Ezért a "keleti" jelző nem a legmegfelelőbb, de értem mire gondolsz) :)
    Az ember felső-kategóriában nem ezt várná, amit a Galaxy S esetében kap.
    (Ráadásul nekem egy átlagnál is rosszabb egyedet sikerült kifognom, mert nem csak a hátlap, hanem a fém-utánzatú, lakkozott keret is recsegett. Tehát lehetetlen volt úgy kézbe venni a készüléket, hogy ne recsegett-ropogott volna. Erre pedig "allergiás" vagyok.)

    Viszont korábban nem voltak ilyen problémáim a Samsung telóimmal (C100, D600, D900, I900 Omnia). Olyan, mintha kieresztettek volna az elmúlt 1-1,5 évben. (Persze itt is vannak kivételek: Wave, Omnia7)
    LG ill. HTC (további két "keleti" márka) viszont egyre jobbak felhasznált anyagok, összeszerelés minősége terén.

    De korábbi években szinte az összes N szériás Nokia is szörnyű volt ilyen szempontból. (Nem is hittem volna, hogy lesz olyan jól összerakott teló N szériában, mint az N8)
    A SonyEricsson-nak is sikerült kiadni egy-két nevéhez nem méltó darabot. (Gondolom ez a piaci mélyrepülésüknek volt betudható)

    -

    joey20: Én még anno 3GS esetén próbáltam az új iBlueNova 2-t, azzal ment pöpecül a fájl küldés. De öszintén megvallva, azt is csak kíváncsiságból próbáltam kis, s a hétköznapi életben egyszer sem használtam. Nem volt olyan szitu, hogy szükség lett volna rá. Ha valamit küldeni kellett, azt elküldtem email-ben, (rar, excel, word doksik). Most kértek tőlem szilveszteri HD videókat, de ott is csak a Dropbox-om linkjét küldtem el email-ben, s akkor szedik le, amikor akarják. :)
    iPhone 4-et JB nélkül használom. Amire szükségem van, azt mind megvettem
    Hál'istennek a legtöbb app ingyenes, vagy 0,99$. ~200Ft-ot meg nem sajnálok a fejlesztőktől, főleg hogy folyamatosan jönnek az update-ek.
    Minden nap van kb 100 app, amit limitált ideig ingyen (vagy nevetséges 99centért) el lehet vinni, ezeket az AppShopper kilistázza.
    Egyedül a navigációs progiknál húzhatja a száját az ember, mert nincsenek 2-3hétig ingyen kipróbálható verziók. De ez engem nem érint, mert navigációra van a kocsiban PNA :)

    [ Szerkesztve ]

    ► més que un club ◄

Új hozzászólás Aktív témák