Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nartell

    csendes tag

    válasz Karma #32 üzenetére

    1. Miért gondolod, hogy naívak? 2. Miért gondolod, hogy a valóság ilyen rossz? 3. Tök mindegy mit gondolsz, nem ez a lényeg, erre vannak a tesztek és az egyéni vélemények, ne te dönts már a vásárlók helyett. Majd alkotnak egy képet a negatív és pozitív oldalat is figyelembe véve, és döntenek.

    Részemről téma lezárva, mert a privátod is enyhén szólva kulturálatlan és finoman szólva is bunkó volt, erre nem kívánok rákontrázni. Írogathatsz nekem még ennél durvább üzeneteket is, én részemről ennek nincs személyes vonzata, szerintem saját magadat minősíted ezzel a hozzáállással és negatív viselkedéssel.

    A többiek felé pedig elmondom, hogy szerintem ne csak innen alkossatok képet a WP7-ről, olvassatok bátran utána, az egyéni vélemények csak az egyik oldalát képezik a dolognak. Ha valakinek pedig megtetszik, és venne egyet, annak kellemes időtöltést a készülékhez, akinek pedig más felé húz a szíve (legyen az a robot, az alma, a bada, a symbian, vagy más), annak ahhoz kívánok kellemes perceket. Csak ne menjünk egy bizonyos színvonal alá a hsz-ekben, mert úgy vélem (és nem csak a privátról beszélek, amit kaptam a "kedves" Karmától), ez nem idevaló...

    "Fel kell polírozni" - mondta az egyszeri nepper. True story...

Új hozzászólás Aktív témák