Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nartell

    csendes tag

    válasz bobace #5 üzenetére

    Hát ahhoz képest, hogy volt szerencséd mindkét rendszerhez, eléggé rosszul tudod...

    Magyar ID-vel csak az ingyenes elérhető, USA ID-vel a fizetős is. A Marketplace-n lehet elég jól keresni a Marketplace Search nevű app-al, illetve simán is kategorizálja magát több szempont alapján (pl. top apps, free, new, stb).

    Nekem csak ingyenes alkalmazások vannak a telón, elég sok, és tény, hogy sok a használhatatlan is, de azért jelenleg 2-3 olyan terület van, amire még nincs használható app (legfájóbb az offline navi, de már ez is be van jelentve).

    Szerintem elég nagy hiba leírni a WP7-et. Olyan dolgok állnak mögötte, ami sem az Android, sem az OS mögött nem. Fiatal platform, ez nem vitás, és sokat kell még fejlődnie, szerintem az augusztus környékére bejelentett 2 patch után lesz igazán versenyképes, addigra elég nagy app-kínálat is lesz, illetve a sokat emlegetett Nokia is végre bemutat pár telót (legalább tervben).

    De a platform már most élvezhető, és bár vannak betegségei, nagy hiba elásni. Hányszor ásták el az androidot is anno... Szóval akinek szimpatikus ez a rendszer, az nem követhet el hibát azzal, ha egy ilyen készüléket vásárol. Nem jobb, mint az Android vagy az OS, sokat kell még fejlődnie, más, újfajta szemszögből közelít az okostelefonok világához, de abszolúte nem rossz egy rendszer.

    "Fel kell polírozni" - mondta az egyszeri nepper. True story...

Új hozzászólás Aktív témák